Mağazacılık

Perakende

Mağazacılık
Mağazacılık Mağazacılık

Toyzz Shop

Oyuncak tutkumuzdan aldığımız ilham ve edindiğimiz tecrübe ile 2001 yılında perakende sektörüne adım attık. Yenilikçi anlayışımız ile yarattığımız Toyzz Shop mağaza konseptimizi modern mağazacılık anlayışı ile birleştirerek oyuncak severlerin zevkle ve güvenle alışveriş yapabilecekleri ilk mağazamızı İstanbul’un gözde alışveriş merkezlerinden biri olan Akmerkez AVM’de hizmete açtık.

Mağazacılık

Mağazacılık

Akmerkez mağazamızın bize kattığı deneyim ile müşteri odaklı mağazacılık anlayışımızı günden güne geliştirdik. Misyonumuzu ve vizyonumuzu rehber alarak 2001’den bu yana Türkiye’nin dört bir yanında çocukların en sevdikleri oyuncaklara mağazalarımızda yer vermek için durmadan, oyuncak aşkı ile çalışıyoruz.

Mağazacılık

Mağazacılık

Oyuncak hikayemizin en önemli gelişmelerinden biri olarak saydığımız ilk yurtdışı Toyzzshop mağazamızı Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde (KKTC) açtık. Bu mağazayı çok kısa sürede KKTC’de 3 farklı şehirde açtığımız 5 mağaza, 3,000 m2’lik depo alanı, ve merkez binamıza sahip olduk.

Mağazacılık

Mağazacılık

Tüm mağazalarımızı; merkezi olarak, yenilikçi anlayışımız ile birlikte her geçen gün gelişen ve büyüyen, konusunda uzman koordinasyon ekibimizin, saha analizleri ve fizibilite çalışmalarının neticelerine göre değerlendirerek hizmete açmaktayız. Türkiye içi ve dışı tüm Toyzzshop mağaza operasyonlarımızı ve internettten alışveriş sitemiz www.toyzzshop.com‘un operasyonel süreçlerini SUNMAN merkez ofisimizden koordinasyonunu sağlamaktayız.

Mağazacılık

Mağazalarımız

SUNMAN Logistic & TOYPA Mağazacılık Tic. A.Ş. yüzde yüz yerli sermayeli şirketlerdir.